Telefon
WhatsApp

Palandöken Süt Ürünleri

Hakkımızda

1961 yılında Erzurum Dutçu köyünde mandıracılık ile başlayan, Palandöken Süt Ürünleri markasının sahibi olan ve dededen toruna devam eden bir aile işletmesiyiz..
2009 yılında aile bireyleriyle kurulan PALANDÖKEN SÜT ÜRÜNLERİ her geçen gün hayvancılık sektöründe hızla büyümekte ve ülkemize faydalı işlerde bulunmaktadır.

Palandöken Süt Ürünleri olarak yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeler sayesinde 2009 senesinde Organize Sanayi Bölgesi'nde modern tesisimizi kurduk..Tesisimiz ve tecrübeli kadromuzla hizmet vermeye, büyümeye ve modernleşmeye devam ediyoruz.

Tesisimizde ISO 9001:2015 kalite yönetimi ve  HACCP  Gıda güvenlik sistemleri titizlikle uygulanmaktadır. Her geçen gün artan gıdada katkı maddesi kullanım oranlarına inat  tesisimizde tamamen katkısız doğal ürünler üretiyoruz. 

Günlük  90 tona ulaşan süt işleme kapasitemiz ile  Doğu Anadolunun  en büyük  2. fabrikasıyız.  Her geçengün gelişen ve büyüyen müşteri portföyümüzle ülkemizde doğal, organik ürünleriyle gündeme gelen bir numaralı işletme olmak istiyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizinde teveccuhü ile hedefimize doğru planlı ve programlı bir şekilde emin adımlarla yürüyeceğiz 

Hakkımızda